אלכוג'ל

תיאור קצר על אלכוהל ג'ל
אלכוג'ל

אלכוג'ל, אלכו-ג'ל, ג'ל אלכוהולי, אלכוהול ג'ל או ג'ל מבוסס אלכוהול, משמש לחיטוי ושמירה על היגיינת הידיים, לסילוק חיידקים ולכלוך, למניעת הדבקה או לניקוי מהיר ויעיל של משטחים ואביזרים ללא צורך בשימוש במים וסבון. אלכוג'ל מתאים לשימוש בבית, במקומות ציבוריים, בבתי חולים ובמרפאות. אלכוג'ל נחשב פתרון זמין, מהיר ונוח לשמירה על היגיינה. מיועד לניקוי ידיים למבוגרים וילדים.
אלכוג'ל מגיע בדגמים שונים, עם ובלי בישום ובניחוחות שונים.

אלכוג'ל - שימושים נפוצים

אלכוג'ל (אלכו-ג'ל) משמש לצרכים רבים כגון חיטוי ידיים, מניעת הדבקה ושמירה על היגיינה אישית, שמירה על היגיינה במרפאות, בתי חולים ומוסדות רפואיים, במסעדות, בבתי ספר, במוסדות ציבוריים, ביציאה לשטחים פתוחים ובכול מקום בו יש מחסור במים זורמים זמינים.

אלכוג'ל משמש גם לחיטוי וניקוי משטחים קטנים, מושבי אסלה, ידיות דלתות ועוד. בנוסף אלכוג'ל משמש לחיטוי אביזרים בהם טלפונים ניידים ומקלדות מחשב.

קטגוריות נבחרות

אלכוג'ל או מים וסבון?

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמנו מפני חיידקים היא לשטוף ידיים היטב במים וסבון. אולם במקרים שבהם אין מים וסבון בסביבה, או שאין אפשרות לשטוף את המשטח או האביזר, אלכוג'ל הוא הפתרון המושלם.
מומלץ להשתמש באלכוג'ל בטיולים, בפיקניקים, במרכזי קניות, במגע עם שירותים ציבוריים, בשימוש במחשבים, במכשירי טלפון וכדומה. אלכוג'ל הוא פתרון מהיר יעיל זמין ונוח לשמירה על היגיינה אישית, מניעת הדבקות וחיטוי, בכול זמן ובכול מצב.
ניתן להחזיק אלכוג'ל בתיק והוא קל ונוח לנשיאה. 
בבתי חולים ובמרפאות משתמשים בחומר חיטוי, אלכוג'ל או מנוג'ל, לחיטוי ידיים מהיר ולחיטוי מכשירים רפואיים.

אלכוג'ל: שימוש יעיל

אלכוג'ל לשמירה על היגיינה אישית, חיטוי ומניעת הדבקה צריך למרוח על כל כף היד, כולל גב כף היד, פרק כף היד והמרווחים שבין האצבעות. אחרי שמורחים אלכוג'ל יש להקפיד שיתייבש. אלכוג'ל יוצר תחושת רעננות בכפות הידיים.

אלכוג'ל – שימוש יתר?

שימוש יתר באלכוג'ל עלול לגרום ליובש בעור כפות הידיים. ניתן למרוח קרם ידיים אחרי שהאלכוג'ל מתייבש.

אלכוג'ל - אלכוהול וג'ל

אלכוג'ל מבוסס על אלכוהול עדין ותמיסות ג'ל. האלכוהול מסייע בהרג המעטפת החלבונית של נגיפים ווירוסים. לשם כך ריכוז האלכוהול באלכוג'ל חייב להיות גבוה, שבעים אחוזים ויותר. אלכוג'ל שמכיל אחוז נמוך יותר של אלכוהול לא יספק את ההגנה המצופה מאלכוג'ל. גם בריכוז של מאה אחוז הכוהל פחות יעיל.

איך בוחרים אלכוג'ל

אלכוג'ל שלא קיבל את רישיון משרד הבריאות לא מומלץ בשימוש. הרכבו של אלכוג'ל כזה לא נבדק, יעילותו לא הוכחה והוא עלול לגרום נזק. יש לוודא שעל כל אריזת אלכוג'ל שרוכשים מצוין שם היצרן ומה כמות האלכוהול שהוא מכיל. בנוסף יש להתאים את האלכוג'ל לצרכי המשתמש (אלכוג'ל לשימוש מבוגר או ילד, אלכוג'ל לבית או לחוץ וכדומה)
חיפשת מוצר ולא מצאת באתר?
לא בטוח שהמוצר מתאים לך? דברו איתי, אני כאן לשרותך!

כפפות 100% ניטריל כחולות
MHI
ב- 25
במארז 100 יח׳

הצטרפו לרשימת הדיוור

כדאי לעבוד איתנו

קניה בטוחה

שביעות רצונך חשובה לנו, לכן אנו מאפשרים לך להתנסות במוצרים ללא כל חשש

משלוח מהיר

מרבית המוצרים נשלחים ומגיעים ליעדם תוך שני ימי עבודה

חיסכון כספי

המחירים שלנו תחרותיים ומהנמוכים בשוק. בדקו אותנו!

שירות מצויין

שירות אדיב ומענה מהיר לכל שאלה או בקשה, עוזרת לנו לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים

חיסכון בזמן

לא מצאתם באתר את מה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא!