כובע חד פעמי

כובע רופא, כובע חדר ניתוח, כובע אחות, כובע מנתח, כובע פיתה אחות
כובע חד פעמי

כובע חד פעמי משמש לבידוד הפרדה ומיגון. חבישה של כובע חד פעמי מבטיחה רמה גבוהה של בטיחות ושל היגיינה. כובע חד פעמי שומר מפני התפשטות זיהומים, מגן על שיער הראש מפני חיידקים, לכלוך, אבק ונוזלים שונים. בנוסף כובע חד פעמי מונע נשירת שיער אל תוך מזון ואזורים סטריליים ומסייע לשמירה על הניקיון.

כובע חד פעמי מתאים לעבודה ושימוש בבתי חולים, במעבדות, בקליניקות, אצל רופאי שיניים, קוסמטיקאיות, במפעלי מזון, אלקטרוניקה, חדרים נקיים וכדומה.

שימושים נפוצים בכובע חד פעמי

כובע חד פעמי משמש לצרכים רבים ומגוונים. בבתי חולים ובמוסדות רפואיים, במעבדות ובמפעלים משמש כובע חד פעמי לשמירה על סטריליות והיגיינה של מטפלים ומטופלים. במכוני יופי ואצל קוסמטיקאיות כובע חד פעמי משמש לאיסוף השיער בזמן טיפולי פנים, שיזוף מלאכותי ועוד. כובעים חד פעמיים מתאימים גם לשימוש בתעשיית המזון, במסעדות, במוסדות גדולים, בבתי מלון ובמקומות שונים המחייבים סטריליות וניקיון.

כובע חד פעמי לשימוש רפואי

כובע חד פעמי מספק הפרדה ומיגון של המטופלים ומסייע בשמירה על היגיינה מיטבית בבתי חולים, במרפאות ובמוסדות רפואיים אחרים. כובע חד פעמי משמש גם את העובדים במעבדות. בשנים האחרונות, עקב החשש מזיהומים והצורך בשמירה על היגיינה, עלה השימוש בציוד רפואי חד פעמי, בכלל זה כובעים חד פעמיים, בבתי חולים, במרפאות ובמכונים רפואיים.
כיסוי נעלים חד פעמי

כובע רפואי חד פעמי או רב פעמי

כובע חד פעמי לשימוש רפואי מחליף פעמים רבות את כובע הכותנה בו השתמשו בעבר צוותים רפואיים. חבישת כובע חד פעמי במהלך פרוצדורות רפואיות (כגון ניתוח, טיפול במרפאה, טיפול אצל רופא השיניים) תורמת תרומה משמעותית למניעת התפשטות זיהומים ולשמירה על סטריליות והיגיינה מיטבית. בהיותו חד פעמי ולא מיועד לשימוש חוזר, כובע חד פעמי מבטיח סטריליזציה אופטימלית בסביבה רגישה לזיהומים. בנוסף, כובעים חד פעמיים גם עמידים למים.

יש מגוון סוגים של כובעים חד פעמיים לשימושים רפואיים בפרוצדורות רפואיות שונות, לבחירה ולנוחות של המשתמש.

יתרונות השימוש בכובע חד פעמי

כובעים חד פעמיים עשויים בד לא ארוג, המקנה להם עמידות וגמישות ומאפשר נוחות ואווריריות. הם קלים לנשיאה ואחסון וקלים מאוד גם לשימוש. חבישת כובע חד פעמי מאפשרת איסוף פשוט ונוח של שיער הראש. יש כובעים חד פעמיים עם קשירה מאחור ("כובע רופא" או "כובע מנתח", "כובע כירורגי", נקרא גם "כובע קשירה"). חלק מהכובעים החד פעמיים לשימוש רפואי מגיעים עם גומי (כובע אחות, נקרא גם "כובע  פיתה" ועוד).

כובעים חד פעמיים מגיעים בדרך כלל במידה אוניברסלית, המתאימה לגודל ראש סטנדרטי. גמישותו של כובע חד פעמי מאפשרת התאמה והגנה מיטביים לגודל הראש של משתמשים שונים.

כמו-כן יש כובעים חד פעמיים שמגיעים בגדלים שונים ומותאמים במיוחד לבעלי שיער ארוך.

חשוב לאחסן את כובעים חד פעמיים במקום שאינו חשוף ישירות לשמש, עדיף בארון סגור, לשמירה לאורך זמן. כובעים חד פעמיים מגיעים באריזות שונות  ובצבעים שונים.

במידה ואינך בטוח.ה באיזה דגם כובע חד פעמי לבחור, נשמח לעמוד לרשותכם בבחירת הדגם המומלץ בהתאם לצרכים ולמשימות שלפניכם.

חיפשת מוצר ולא מצאת באתר?
לא בטוח שהמוצר מתאים לך? דברו איתי, אני כאן לשרותך!
מבצע החודש
מסכות לפנים
ב- 49 ₪ ל100 יח'
מסכות חד פעמיות

הצטרפו לרשימת הדיוור

כדאי לעבוד איתנו

קניה בטוחה

שביעות רצונך חשובה לנו, לכן אנו מאפשרים לך להתנסות במוצרים ללא כל חשש

משלוח מהיר

מרבית המוצרים נשלחים ומגיעים ליעדם תוך שני ימי עבודה

חיסכון כספי

המחירים שלנו תחרותיים ומהנמוכים בשוק. בדקו אותנו!

שירות מצויין

שירות אדיב ומענה מהיר לכל שאלה או בקשה, עוזרת לנו לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים

חיסכון בזמן

לא מצאתם באתר את מה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא!