מד סוכר

תיאור קצר על מד סוכר הכי טוב שיש

מד סוכר, נקרא גם "גלוקומטר". מכשיר ידני נייד למדידה, מעקב וניטור סוכר בדם. מד סוכר משמש חולי סוכרת לניטור עצמי של רמות הסוכר בדמם. בעזרת מד סוכר ניתן לעקוב אחרי רמות הסוכר בדם בכול זמן ומקום, בצורה פשוטה וקלה. מד סוכר מתאים לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים. פועל על סוללות, קל, קטן וניתן לנשיאה בתיק.
יש מגוון מדי סוכר לניטור עצמי. להלן מספר נבחר של דגמים. דגמים נוספים והזמנה בעמוד החנות.

שימושים במד סוכר

ניטור סוכר עם מד סוכר לניטור עצמי נעשה אצל חולי סוכרת מסוג 1 (תלוית אינסולין) באופן קבוע ויומיומי. תדירות ניטור סוכר עם מד סוכר משתנה אצל חולים בסוכרת מסוג 2, מטופלים עם רמת סוכר גבולית וכן אצל נשים הרות עם סוכרת הריון.
ניטור סוכר בעזרת מד סוכר מומלצת גם באנשים בריאים שאינם חולי סוכרת לאחר אירועים חריגים או סימנים מחשידים (צמא והשתנה מרובים, פרכוס ועוד).

השימוש במד סוכר

מד סוכר מורכב ממכשיר לניטור סוכר (מד סוכר), דוקרן ומקלון פלסטיק, "סטיק".
לצורך ביצוע הבדיקה עם מד סוכר מכניסים את הסטיק ומצמידים אותו אל מד הסוכר. כעת דוקרים את האצבע (ניתן לדקור גם במקומות אחרים) בעזרת הדוקרן להוצאת טיפת דם.
מניחים את טיפת הדם על הסטיק המוצמד למד סוכר. באינטראקציה בין טיפת הדם לחומר הכימי בסטיק נוצר זרם חשמלי שנשלח למד סוכר ומפוענח למספר, זוהי רמת הגלוקוז בנפח הדם.
זמן ניטור הסוכר במד סוכר אורך בין 5 ל – 15 שניות (תלוי מד הסוכר). מדי סוכר נחשבים עם רמת דיוק טובה (עשרה אחוזים טווח טעות).
מד סוכר יכול לשמר בהיסטוריית הזיכרונות שלו מאות בדיקות סוכר. ניתן לפרוק את תוצאות ממכשיר מד סוכר בעזרת תוכנה מיוחדת (בבית או במרפאה) וכך לקבל תמונת מצב על מצבו של המטופל ולשפר את הטיפול בו.
היום יש גם מד סוכר ללא דקירה.

מד סוכר רציף

מד סוכר רציף מבוסס על חיישנים (סנסורים) שמוחדרים למחצה לגוף ומודדים את רמות הסוכר באופן אוטומטי ברקמה התת עורית.
השימוש במד סוכר רציף אינו מייתר את השימוש בגלוקומטר, מד סוכר. יש לכייל מד סוכר רציף לפחות פעמיים ביום בעזרת מד סוכר רגיל.

ניטור סוכר עם מד סוכר – כמה פעמים ביום

מספר הפעמים בהם מנטרים סוכר באמצעות מד סוכר בכול יום משתנה בהתאם למטופל ולרמת איזון הסוכר שלו. חולי סוכרת מסוג 1 נדרשים לניטר סוכר במכשיר מד סוכר לפחות 4 פעמים ביום. עליהם לשאת עימם בכול יציאה מהבית (לעבודה, נהיגה, לימודים וכדומה) מד סוכר. בנוסף, לכול חולה סוכרת מומלץ למדוד סוכר בעזרת מד סוכר בזמן של מצבי מתח, מחלה, ניתוח, במהלך פעילות גופנית, לפני נהיגה, שינוי בתזונה, הרגשה כללית לא טובה ועוד. ניטור סוכר קבוע באמצעות מד סוכר נותן נתונים על מידת האיזון של האדם מאפשר מתן טיפול מתאים ומסייע להגעה לאיזון מיטבי.

שימוש נכון במכשיר מד סוכר

שימוש נכון במכשיר מד סוכר יבטיח תוצאה אמינה. אין לנקות את האצבע עם אלכוהול לפני מדידת סוכר באמצעות מד סוכר. יש לשטוף את האצבע ולייבש אותה לפני השימוש בדוקרן. אצל תינוקות מומלץ לבצע דקירה בכף הרגל לצורך קבלת דם לניטור סוכר במכשיר מד סוכר.
במידה ואינך בטוח.ה באיזה מד סוכר לבחור, נשמח לעמוד לרשותכם בבחירת מד סוכר מומלץ, בהתאם לצרכים שלכם.

חיפשת מוצר ולא מצאת באתר?
לא בטוח שהמוצר מתאים לך? דברו איתי, אני כאן לשרותך!
מבצע החודש
מסכות לפנים
ב- 25 ₪ ל100 יח'
מסכות חד פעמיות

הצטרפו לרשימת הדיוור

כדאי לעבוד איתנו

קניה בטוחה

שביעות רצונך חשובה לנו, לכן אנו מאפשרים לך להתנסות במוצרים ללא כל חשש

משלוח מהיר

מרבית המוצרים נשלחים ומגיעים ליעדם תוך שני ימי עבודה

חיסכון כספי

המחירים שלנו תחרותיים ומהנמוכים בשוק. בדקו אותנו!

שירות מצויין

שירות אדיב ומענה מהיר לכל שאלה או בקשה, עוזרת לנו לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים

חיסכון בזמן

לא מצאתם באתר את מה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא!