מסכה רפואית

מסכה כירורגית למניעת הדבקה והתפשטות זיהומים, לשמירה על סטריליות ועל סביבה היגיינית.
מסכה רפואית למגוון שימושים

מסכה רפואית, מסכה חד פעמית, מסכה רפואית או מסכת מנתחים, מסכה תלת שכבתית, משמשת לחסימת חלקיקים טיפתיים הנפלטים בשיעול או במהלך עיטוש וכן רסיסים שנפלטים בזמן נשימה ודיבור ונישאים באוויר, להגנה ולמניעת הדבקה. מסכה כירורגית היא מוצר נפוץ בשימוש על ידי עובדים במרפאות, מעבדות ובתי חולים ומאז פרצה מגפת הקורונה גם בכול בית, שטחים ציבוריים, אזורי בילוי ופנאי, מוסדות חינוך ומקומות עבודה.

מסכה רפואית: שימושים נפוצים

מסכה רפואית משמשת אמצעי הגנה מפני הדבקה בבתי חולים ובמרפאות. עטיית מסכה כירורגית במהלך היפול בחולה מקטינה את כמות החלקיקים אליהם אדם נחשף והיא מגנה על המטופל מזיהומים במהלך ניתוח או פרוצדורות רפואיות אחרות.
שימושים נוספים במסכה כירורגית: במזרח אסיה נעשה שימוש במסכות כירורגיות במרחבים הציבוריים לשמירה על היגיינה ולמניעת הפצת מחלות מדבקות.
בעת מגפת הקורונה הפך השימוש במסכה כירורגית נפוץ בכול העולם. החל מה – 12 באפריל מחייב משרד הבריאות במדינת ישראל להשתמש במסכות במרחב הציבורי, בכלל זה מסכות כירורגיות.
השימוש במסכה כירורגית מונע הדבקה והפצה של נגיפים ווירוסים וכך מציל חיים.

קטגוריות נבחרות

כיצד לבחור מסכה רפואית?

מסכות כירורגיות או מסכות חד פעמיות עשויות מנייר או בד לא ארוג, מגיעות עם סגירה משתנה (קשירה של מסכה כירורגית באחורי הראש או מתלי גומי בצידי מסכה כירורגית אחורי האוזן), עם או בלי פס אלומיניום להצמדה בגשר האף, בצבעים שונים וכמובן באיכות שונה.
ליעילות מרבית מומלץ לבחור מסכה כירורגית חד פעמית תלת שכבתית באיכות גבוהה.
במידה ואינך בטוח.ה באיזה דגם מסכה כירורגית לבחור, נשמח לעמוד לשרותכם בבחירת הדגם המומלץ לסוג המשימה הנדרשת.

ציוד רפואי מתכלה

מסכה רפואית חד פעמית או מסכה רב פעמית

פעולות מסוימות, יכולות בהחלט לאפשר שימוש במסכות רב פעמיות. אולם בשימוש רפואי, או בצורך בשימוש יומיומי עדיף להשתמש במסכות חד פעמיות, מסכות כירורגיות, מסכה רפואית או מסכת מנתחים, למניעת הדבקה או זיהום ולשמירה על היגיינה אישית. מסכה רב פעמית עלולה להפוך חממה לחיידקים ויש לשטוף אותה היטב בין שימוש לשימוש.

מסכה רפואית: שימוש נכון

מסכה כירורגית, מסכה חד פעמית, מחייבת שימוש נכון. שימוש לא נכון במסכה כירורגית עלול לגרום נזק ולהביא להדבקה והפצה של נגיפים. לחבישה ואחיזה של מסכה חד פעמית יש לאחוז בשרוכי הקשירה או בתפסני הגומי הנמצאים בצידי המסכה הכירורגית. על המסכה הכירורגית לכסות את כל אזור הפה והאף. צידה הצבעוני של מסכה חד פעמית צריך לפנות כלפי חוץ.
אין לגעת במסכה חד פעמית במהלך השימוש ואין להוריד מסכה חד פעמית או מסכה כירורגית אל אזור הסנטר. מסכה חד פעמית טובה לשימוש בין שעתיים לארבע שעות או עד שהיא לחה (כתוצאה מזיעה, רוק וכדומה).

חיפשת מוצר ולא מצאת באתר?
לא בטוח שהמוצר מתאים לך? דברו איתי, אני כאן לשרותך!

כפפות 100% ניטריל כחולות
MHI
ב- 25
במארז 100 יח׳

הצטרפו לרשימת הדיוור

כדאי לעבוד איתנו

קניה בטוחה

שביעות רצונך חשובה לנו, לכן אנו מאפשרים לך להתנסות במוצרים ללא כל חשש

משלוח מהיר

מרבית המוצרים נשלחים ומגיעים ליעדם תוך שני ימי עבודה

חיסכון כספי

המחירים שלנו תחרותיים ומהנמוכים בשוק. בדקו אותנו!

שירות מצויין

שירות אדיב ומענה מהיר לכל שאלה או בקשה, עוזרת לנו לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים

חיסכון בזמן

לא מצאתם באתר את מה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא!