קונדומים

תיאור קצר על אמצעי מניעה
קונדומים
קונדום הוא אמצעי המניעה היחיד המונע גם הריון לא רצוי וגם הידבקות במחלות מין המועברות במגע מיני (לרבות איידס). קונדום נחשב אמצעי מניעה זול, זמין, אמין ויעיל. שימוש נכון בקונדום מונע הריון ב – 98 אחוזים מהמקרים. קונדומים מגיעים במגוון צורות, גדלים וטעמים. קיימים קונדמים מגומי לטקס טבעי דק במיוחד, מפוליאיזופרן (לטקס סינתטי) ומחומרים אחרים. מומלץ לבחור קונדום בהתאם להעדפות של המשתמשים ולצרכיהם.

קונדום: איך משתמשים בקונדום

קונדום חוסם את מעבר הזרע אל הביצית ומונע הריון לא רצוי. קונדום גם מגן מפני הדבקה במרבית המחלות המועברות במהלך קיום מגע מיני.
מלבישים קונדום על אבר מינו של הגבר בזמן הזקפה, לפני המגע המיני.
מצמידים את הקונדום לקצה הפין ומגלגלים אותו לאורך הפין. יש להשאיר בקצה הפין חלל ריק בקונדום, כדי שיקלוט את הזרע במהלך השפיכה.
בתום השפיכה יש להחזיק את הקונדום בטבעת שבבסיסו ולהוציא
את הפין עוד לפני שהזקפה חולפת. כאשר קונדום נשמט או נקרע זרע עלול להישפך ומידת ההגנה של הקונדום תיפגם.

קטגוריות נבחרות

גודל קונדום

גודל קונדום הוא לרוב סטנדרטי ומתאים לרוב הגברים. גודל הבסיס של קונדום נע בין 5.2-5.6 סנטימטר. אורכו של קונדום נע בין 17.8 ל – 20.5 סנטימטר. כאשר קונדום לא מגיע עד קצה הפין, אם קונדום לוחץ ומכאיב, אם קונדום מרווח מדי או קונדום רופף על הפין – יש לנסות סוג אחר של קונדומים

קונדומים

קונדומים ואלרגיה

כיום יש קונדומים שמתאימים גם לסובלים מאלרגיה ללטקס. יש קונדומים עשויים מפוליאוריתן, סוג מיוחד של פלסטיק. קונדומים אלה מונעים הריון ומגנים מפני רוב המחלות המדבקות במגע מיני. הם קונדמים פחות אלסטיים, אך דקים יותר. יש שמעדיפים קונדומים עשויים מפוליאוריתן על פני קונדומים מלטקס, בטענה שההנאה עם קונדומים אלה גדולה יותר.

קונדומים ושימוש בחומרי סיכה

יש להתאים בין קונדומים לחומר הסיכה בו משתמשים. חומר סיכה לא מתאים לקונדום כמו חומר סיכה על בסיס שמן, עלול לפגוע ביעילות הקונדום.
חומרי סיכה מתאימים לשימוש עם קונדום הם על בסיס סיליקון או מים.
בכול מקרה כל אריזת קונדומים מגיעה עם עלון הוראות וחשוב לקרוא אותה.

קניית קונדומים

כאשר קונים קונדומים יש להקפיד ולבדוק תו תקן ותאריך תפוגה של הקונדומים. תו התקן מוודא שהקונדום בנוי נכון, שהקונדום חזק וגדול מספיק.

קונדום פג תוקף

אין להשתמש בקונדום פג תוקף. רצוי לרכוש קונדומים שתאריך התפוגה שלהם הוא לפחות שנה קדימה. בכל מקרה קונדום הוא חד פעמי. אין לעשות בקונדום שימוש חוזר.

קונדום נשי

קונדומים לנשים מוחדרים לנרתיק. קונדום נשי מגן מפני הריון או זיהום שמועבר במגע מיני. יש  להחדיר את קונדום נשי עד שמונה שעות לפני קיום יחסי המין. יעילות קונדום נשי כ – 95 אחוזים.

חיפשת מוצר ולא מצאת באתר?
לא בטוח שהמוצר מתאים לך? דברו איתי, אני כאן לשרותך!

כפפות 100% ניטריל כחולות
MHI
ב- 25
במארז 100 יח׳

הצטרפו לרשימת הדיוור

כדאי לעבוד איתנו

קניה בטוחה

שביעות רצונך חשובה לנו, לכן אנו מאפשרים לך להתנסות במוצרים ללא כל חשש

משלוח מהיר

מרבית המוצרים נשלחים ומגיעים ליעדם תוך שני ימי עבודה

חיסכון כספי

המחירים שלנו תחרותיים ומהנמוכים בשוק. בדקו אותנו!

שירות מצויין

שירות אדיב ומענה מהיר לכל שאלה או בקשה, עוזרת לנו לשמור על הלקוחות שלנו מרוצים

חיסכון בזמן

לא מצאתם באתר את מה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא!