4 מוצרים חד פעמיים מרכזיים שכל קליניקת ביוטי חייבת להכיר לאתר

Pixabay

השנה האחרונה הוכיחה עבור כולנו כמה היגיינה אישית היא קריטית עבור הבריאות שלנו והפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו – החל מהסביבה הרפואית, התעשייתית, העסקית ועד הסביבה הביתית שלנו. MHI הינה חברת המספקת מגוון ענק של מוצרים היגייניים חד פעמיים הכוללים בין היתר כפפות, מסכות, כיסוי נעל, כובעים ועוד. כל המוצרים שלנו עומדים בכל תווי התקן המחמירים ביותר מתוך המטרה לספק ללקוחותינו את האיכות והנוחות המרבית.

אחד מהענפים המפותחים והפופולריים ביותר בישראל זה תחום הביוטי, מדי שנה נפתחות מאות קליניקות וסלוני יופי בתחומים שונים: הסרת שיער, מדיקור/פדיקור, קוסמטיקאיות, ריסים, גבות, מספרות ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר בכל קליניקת ביוטי זה כל תחום ההיגיינה, אחרי הכול – לקוחות רבים עוברים בה כל יום כדי לקבל טיפולים מיוחדים שלפעמים נוגעים גם במקומות אינטימיים בגוף. שמירה על רמת היגיינה היא חיונית מאוד כיוון שהיא יכולה להפחית את הסיכוי להדבקה וחולי בין לקוחות שונים ובאמצעות מוצרים חד פעמיים וכן מוצרי חיטוי תשמור על בריאות הלקוחות בקליניקה. ציוד חד פעמי יאפשר לבעלת הקליניקה לשמור על משטחים וכלים מחוטאים, למנוע כניסה של זיהומים והתרבות של חיידקים.  

המוצרים שכל קליניקת ביוטי באמת צריכה:

המוצרים שכל קליניקת ביוטי באמת צריכה:

  1. כובעים – כובעים חד פעמיים מיועדים בעיקר לטיפולי פנים, שעווה, שיזוף ועוד. מטרתם היא כמובן להגן על השיער מפני חומרים דביקים וכן שמירה על היגיינה מקסימלית בקליניקה במהלך הטיפול עצמו (מניעת נשירת שיער על מיטת המטופלים וכו’).
  2. כפפות – ספרית, קוסמטיקאית, מעצבת גבות וריסים – כמעט כל מי שעוסקת בתחום הביוטי עובדת עם חומרים כימיים שדורשים שימוש בכפפות, לא רק שזה מגן על העובדת מפני פגיעות בעור כמו כוויות וגירויים, זה גם שומר על הלקוחה מפניהם וכן מאפשר מגע סטרילי בניהן.
  3. מברשות – מברשות חד פעמיות למסקרה משמשות בעיקר מאפרות מקצועיות ומעצבות גבות וריסים שצריכות לשמור על סביבה סטרילית ולמנוע זיהומים ורגישויות באזור העיניים. גם אם אתן מחטאות על בסיס קבוע את המברשות שלכן בין טיפול לטיפול, זה לא תמיד מספיק למנוע זיהומים מה שעלול להסתיים באסון כיוון שהעיניים הן אחד האזורים הרגישים ביותר. במקום זאת עברו לשימוש במברשות חד פעמיות נוחות, סטריליות שיוכלו לספק ללקוחה שלכן את ההגנה המרבית.
  4. חלוקים – חלוקים חד פעמיים מיועדים לשימוש של הקוסמטיקאיות והעובדות במקום. החלוקים מאפשרים להן לשמור על רמת ניקיון וסטריליות גבוהה וכן למנוע לכלוך של חומרים שונים על הבגדים שלהן. החלוקים נוחים, קלילים ומגיעים עם כיסים שימושיים.

לסיכום,

קוסמטיקאית אשר מקפידה לעבוד עם ציוד מיגון כמו חלוק, כפפות חד פעמיות, כובע – שומרת גם על הבריאות שלה וגם של הסביבה. כך היא מגנה עליהם מפני הידבקות וזיהומים ומספקת ללקוחות שלה טיפולים איכותיים ובטוחים.

Leave a Reply