ציוד רפואי למרפאות שיניים

ציוד וטכנולוגיה נחוצים למרפאת השיניים שלכם כדי שתוכלו להבטיח למטופלים את הטיפול הטוב ביותר. אבל ציוד זה יכול להיות גם יקר מאוד ולגרום לכם לתחושה של מרדף מתמיד שמטרתו להשיג את הציוד הרפואי העדכני ביותר. לפני שתבצעו את הרכישה הבאה שלכם, הנה שש שאלות אשר המענה עליהן יוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר למרפאת השיניים שלכם.

בעולם המורכב של רפואת השיניים, תהליך הרכישה של מכשירים וטכנולוגיות חדשות יכול להיות משימה קשה. קודם כל יהיה עליכם לקבוע איזה ציוד יוכל לעזור בצורה הטובה ביותר למרפאה שלכם, ואז לבחור בספק, ולבסוף (ואולי הכי חשוב) לבחון כיצד תוכלו לממן את ההשקעה בציוד החדש.

בין אם מדובר במרפאה של רופא שיניים בתל אביב או במצפה בגליל, לפני שאתם יוצאים לתערוכה הבאה או קובעים פגישה עם ספק חדש, שקלו שש שאלות שיוכלו לסייע לכם לקבל את החלטות הרכישה הטובה ביותר עבור המרפאה שלכם:

  1. איך יצליח הציוד החדש להבדיל את מרפאת השיניים שלנו ולהגדיל את יכולותיה?

ההבדל בין מרפאת השיניים שלכם לאחרות הוא המפתח להצלחה בשוק התחרותי. העובדה שהמרפאה מצוידת בטכנולוגיה המודרנית ביותר, תסייע לבדל אתכם ותאפשר לכם לאבחן ולטפל טוב יותר במטופלים שלכם. שדרוג הציוד הישן יעזור ליצור מרפאת שיניים יעילה וחכמה יותר.

אם אתם מעוניינים להגדיל את ההכנסות או למשוך מטופלים חדשים, שקלו הוספת שירותים חדשים למרפאה שלכם. בדקו אילו שיטות אחרות מיושמות במרפאות השיניים באזור שלא עושות את מה שאתם יכולים לעשות. לפעמים, עצם הוספת הציוד החדש למרפאת השיניים שלכם, תאפשר לכם להציע למטופלים יכולות חדשות שחסרונן עד כה גרם להפנייתם למומחים מחוץ למרפאה (למשל, מומחה ליישור שיניים).

  1. איך זה יוכל למשוך מטופלים חדשים?

המטופלים של ימינו חיים בעולם הייטק המאופיין גם בהתאמה אישית לפי דרישה (On demand). האם מרפאת השיניים שלכם משקפת אורח חיים זה? מטופלים אלה רגילים לצרוך מידע באופן מידי ומשתמשים בטכנולוגיה לביצוע מחקרים משלהם. קחו בחשבון שכ-70% מהמטופלים, ובעיקר בני דור המילניום, משתמשים באפליקציה סלולרית כדי לנהל את התורים שנקבעו להם או את הטיפול המונע שהוצע להם. אתם לא רוצים להיות רופאי שיניים של המאה ה-20 שפועלים בעולם של המאה ה-21.

  1. כבר יש לנו במרפאה את הציוד הטוב ביותר, למה עוד אנחנו זקוקים?

אל תשכחו את הנוכחות הדיגיטלית של המרפאה שלכם ואת התוכנות העומדות מאחוריה. תוכנה לניהול קשרי לקוחות משנה היום את ענף הבריאות ומפשטת את הנתונים הן לעובדים והן למטופלים. תוכנה שכזו תאפשר לכם לנהל בצורה הטובה ביותר את מערכות היחסים שלכם עם המטופלים וכך לספק להם את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

כשיש לכם אתר מקוון עדכני וידידותי למשתמשים, אתר שבו המטופלים יכולים לקבוע בקלות תור לשיננית, לשלם את חשבונותיהם או לגשת לרשומות שלהם – אתם מקלים על חייהם.

  1. מהו ההחזר על ההשקעה שלי?

מן הסתם, חלק מהציוד נושא תג מחיר גבוה מאוד, ואולי לא קל לכם לממן הכול בבת אחת. עם זאת, חשבו לטווח הארוך. לדוגמה, ציוד עדכני יכול לעלות עשרות אלפי שקלים, אבל הוא מאפשר לכם לבצע פי שניים הליכים או סריקות בהשוואה לציוד הישן.

הציוד החדש יאפשר לכם לטפל במטופלים רבים יותר, להכפיל את המחיר ולהגדיל עוד יותר את ההכנסות. כשאתם מסתכלים על המספרים יכול להיות שתוכלו לשלם עבור הציוד החדש ולראות תשואות חיוביות, הרבה יותר מהר מכפי שאתם חושבים.

  1. האם ההשקעה באמת שווה לנו?

ככול שהציוד הולך ומתישן, כך הוא דורש יותר תחזוקה כדי שאפשר יהיה להפעיל אותו לטובת הביצועים הסטנדרטיים שלו. שיחה שגרתית עם איש התחזוקה כדי שיבוא לבצע תיקונים אורכת זמן ושואבת כסף.

על ידי השקעה בציוד חדיש ואמין יותר, תוכלו להבטיח שהציוד יפעל ויציע ביצועים אופטימליים. גם כאן ההתבוננות לטווח האורך תוכל להנחות אתכם לגבי ההחלטה הנכונה. הזמן, הכסף והמטופלים שלכם שווים כנראה יותר מאשר הטרחה שיוצרים התיקונים השגרתיים של הציוד המיושן.

  1. האם זה יעזור לנו למשוך למרפאה רופאי שיניים כישרוניים?

חלק מהיכולת להישאר תחרותיים נעוץ באיכות הצוות. כשאתם מנסים לגייס ולהעסיק את רופאי השיניים הכישרוניים ביותר, האפשרויות הטכנולוגיות המעודכנות והמתקדמות ביותר יכולות להיות הגורם שיכריע אם רופאי שיניים אלה יחליטו להצטרף למרפאת השיניים שלכם.

Leave a Reply